Test z Astrobiologii


Po długich bojach ze skryptami test z astrobiologii wreszcie jest gotowy!

Zasady testu są proste, ale proszę, przeczytaj je najpierw dokładnie, żeby nie było problemów...

Test składa się z dwudziestu trzech pytań. W odpowiedzi na każde z nich należy wybrać jedną z 4 - 7 odpowiedzi. Zawsze tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa, niektóre z pytań są podchwytliwe (a nawet złośliwie podchwytliwe...). Zanim odpowiesz, zastanów się dobrze, zajrzyj do notatek, spytaj wujka Googla...

Czas na udzielenie odpowiedzi i rozwiązanie testu nie jest limitowany. Ostateczny wynik testu, to procent udzielonych poprawnych odpowiedzi.
Skalę ocen ustalimy, kiedy zbierze się odpowiednia liczba wypełnionych testów (i wyników...). Oceny na pewno nie będą złe, proszę się nie stresować! W całym teście chodzi przede wszystkim o zabawowe podsumowanie wykładów i zmuszenie Was do samodzielnego poszukania odpowiedzi.

Przed przystąpieniem do testu wyskoczy okienko - wpisz w nie odpowiednio swoje imię i nazwisko (niestety obsługa wyskakujących okienek musi być dozwolona). Na tej stronce zamieścimy wyniki (=ocenę) oraz informacje na temat wpisów. Oczywiście możesz dla zabawy wypełnić test wiele razy, pamiętaj tylko, że do wystawienia oceny weźmiemy pod uwagę tylko pierwszą odpowiedź!

W razie problemów technicznych (formularz nie uruchomił się poprawnie) proszę uruchomić test w przeglądarce Internet Explorer lub pisać: itsalight@gmail.com. Za ewentualne problemy techniczne (odpukać) z góry przepraszamy.

Powodzenia i niech Moc będzie z Wami!

ROZPOCZNIJ TEST